2013 ОНЫ СУРГАЛТААС НӨӨЦӨНД ҮЛДСЭН ИРГЭДИЙН СУДАЛГАА

2014.03.31
д/д д/д Эцэг, эхийн болон өөрийн нэр Хүйс Мэргэжил Ажиллахыг хүссэн газрын санал
03 дугаар сарын сургалтанд тэнцсэн
1 1 Цэрэнбат Цэрэнчулуун эр үгүй Хорих 417 дугаар  анги
2 2 Батмөнх Билгүүн эр Хорих 435 дугаар  анги
3 3 Пүрэвдорж Хасбаатар эр бага эмч Архангай аймаг дахь ШГА
4 4 Отгонбямба Өлзийбосго эр бага эмч /уламжлалт/ Архангай аймаг дахь ШГА
5 5 Бадмаасэд Түмэндэмбэрэл эр олон улсын худалдаа, эдийн засаг Архангай аймаг дахь ШГА
6 6 Эрдэнэцогт Мөнхтулга эр үгүй Сүхбаатар аймаг дахь ШГА
7 7 Энхболд Баярцэцэг эм хими технологи Өмнөговь аймаг дахь ШГА
8 8 Ганхүү Хосбаяр эм худалдагч, кассын нярав Өмнөговь аймаг дахь ШГА
9 9 Амгалан Сарнай эм орчуулагч /солонгос/ Улаанбаатар
10 10 Хишигдэлгэр Оюунболд эр механик инженер Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь ШГА
11 11 Оюунбат Жавхлан эр сэтгүүлч Улаанбаатар
12 12 Дүгэрсүрэн Мөнхцэцэг эм нягтлан бодогч Улаанбаатар
13 13 Базаррагчаа Ганбаатар эр эрх зүйч Улаанбаатар
14 14 Баянбат Нармандах эм сувилагч Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
15 15 Энгэл Нямжав эр үгүй Улаанбаатар
16 16 Энхжаргал Дэлгэрцэцэг эм багш Улаанбаатар
17 17 Найдан Мөнхзул эм радио телеграф Улаанбаатар
18 18 Гомбо Батбаяр эр барилгачин Улаанбаатар
19 19 Загд Орхонтуяа эм сэтгэл зүй, оношлооч Улаанбаатар
20 20 Дамдинсүрэн Ууганбаяр эр эрх зүйч Улаанбаатар
21 21 Гүр Алтансувд эм эрх зүйч Улаанбаатар
22 22 Ганбаатар Ариунаа эм эрх зүйч Улаанбаатар
23 23 Ганзүрх Ганцэцэг эм эрх зүйч Говьсүмбэр аймаг дахь ШГА
24 24 Батбаяр  Мөнхцэцэг эм бизнесийн удирдлага Улаанбаатар
25 25 Батжаргал Эрдэнэбат эр Улаанбаатар
26 26 Баярсайхан Туул эм нягтлан бодогч Улаанбаатар
27 27 Дагвадорж Баярхүү эм монгол хэл судлал, төрийн удирдлагын менежер Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
28 28 Ганболд Ганзул эм үгүй Улаанбаатар
29 29 Буяннэмэх Гэрэлчимэг эм үгүй Улаанбаатар
30 30 Эрдэнэбат Алтанцэцэг эм багш Улаанбаатар
31 31 Ганболд Нямсүрэн эр Улаанбаатар
32 32 Баасанжаргал Мандухай эм олон улсын эрх зүйч Улаанбаатар
33 33 Даваа Алтанзаяа эр малын их эмч Улаанбаатар
34 34 Ган-Эрдэнэ Анхбаяр эр эрх зүйч Баянхонгор аймаг дахь ШГА
35 35 Даваасүрэн Галдмаа эр биеийн тамирын багш
36 36 Мягмар Хосбаяр эр авто засвар, гагнуурчин Хорих 439 дүгээр анги
06 дугаар сарын сургалтанд тэнцсэн
37 1 Баярхүү Эрдэнэбат эр үгүй Хорих 403 дугаар анги
38 2 Баярхүү Анхмаа эм эрх зүйч Улаанбаатар
39 3 Мишигсүрэн Эрдэнэцэцэг эм эрх зүйч Улаанбаатар
40 4 Дашдаваа Баасанжаргал эм чөлөөт бөхийн дасгалжуулагч Улаанбаатар
41 5 Мөнхжаргал Мөнхзул эр үгүй Орхон аймаг дахь ШГА
42 6 Лайхансүрэн Ариунсанаа эр цахилгаан хийн гагнуурчин Хорих 433 дугаар анги
43 7 Манкей Бердибек эр аялал жуулчлалын менежмент Баян-Өлгий аймаг дахь ШГА
44 8 Заманай Өмирбек эр үгүй
45 9 Баатарчулуун Энх-Амгалан эр эрх зүйч Улаанбаатар
46 10 Эрдэнэбат Хажидмаа эм багш Улаанбаатар
47 11 Шинэрагчаа Нансалмаа эм нийгмийн ажилтан Улаанбаатар
48 12 Найдансүрэн Атарцэцэг эм эрх зүйч Улаанбаатар
49 13 Батаа Дэлгэрцэцэг эм эрх зүйч Улаанбаатар
50 14 Дорж Балжинцэцэг эм эрх зүйч Улаанбаатар
51 15 Болдбаатар Болортуяа эм сэтгэл судлаач Улаанбаатар
52 16 Нэргүй Мөнхцэцэг эм нягтлан бодогч Улаанбаатар
53 17 Сонинбаяр Баярцэцэг эм эрх зүйч Улаанбаатар
10 дугаар сарын сургалтанд тэнцсэн
54 1 Бямбацогт Эрдэнэ эр Нийгмийн ажилтан, сэтгэл судлалын багш Улаанбаатар
55 2 Галзагд Хандмаа эм Нийгмийн ажилтан, сэтгэл судлалын багш Улаанбаатар
56 3 Шарбаатар Амармэнд эм Сэтгэл судлаач Улаанбаатар
57 4 Эрдэнэдолгор Баянжаргал эм Сэтгэл судлаач Улаанбаатар
58 5 Хажидмаа Отгонжаргал эм Нийгмийн ажилтан Улаанбаатар
59 6 Энхтайван Мөнхзаяа эм Нийгмийн ажилтан Улаанбаатар
60 7 Тарва Дарханбаяр эр Нийгмийн ажилтан Улаанбаатар
61 8 Түмэннаст Дарьганга эр Нийгмийн ажилтан Улаанбаатар
62 9 Рааш Оюунчимэг эм Сувилагч Улаанбаатар
63 10 Насанцэцэг Алтангэрэл эм Бизнесийн эдийн засаг Улаанбаатар
64 11 Болд  Оюун-Эрдэнэ эм Нягтлан бодогч Улаанбаатар
65 12 Даваа Баянбайгаль эр Нягтлан бодох бүртгэл, эрх зүйч Улаанбаатар
66 13 Пүрэвдорж Мөнхтунгалаг эм Бизнесийн удирдлага Улаанбаатар
67 14 Дашдаржаа Арвинбаяр эр Бизнесийн удирдлага Улаанбаатар
68 15 Алтангэрэл Пүрэвжаргал эм Нягтлан бодох бүртгэл Улаанбаатар
69 16 Нямбаатар Байгальтуяа эм Эрх зүйч Улаанбаатар
70 17 Батсуурь Ариунзаяа эм Эрх зүйч Улаанбаатар
71 18 Дэмбэрэл Одгэрэл эр Эрх зүйч Улаанбаатар
72 19 Намсрай Цэндцэсэм эм Эрх зүйч Улаанбаатар
73 20 Ганболд Мөнхзориг эр Эрх зүйч Улаанбаатар
74 21 Гантөмөр Уранчимэг эм Эрх зүйч Улаанбаатар
75 22 Баттулга Анхтуяа эм Хүний нөөцийн менежмент Улаанбаатар
76 23 Ванчин Магсаржалам эм Мэдээлэл технологийн инженер Улаанбаатар
77 24 Эрдэнэбат Мөнхболд эр  Авто машины ажиглалт, авто аж ахуй Улаанбаатар
78 25 Сэргэлэн Амаржаргал эм Мэдээллийн технологи, програм хангамж Улаанбаатар
79 26 Жаргалсайхан Алтансувд эм Түүхч, архивч Улаанбаатар
80 27 Давааням Ерөөлтдэмбэрэл эм Улаанбаатар
81 28 Андиа Баярмаа эм Худалдагч Улаанбаатар
82 29 Нямдорж Хандмаа эм Орчуулага багш, хятад хэл Улаанбаатар
83 30 Чинбат Тэлмэн эм 2013 онд Радио телеграфчин бэлтгэх сургалтанд суралцсан Улаанбаатар
84 31 Мөнхбаатар Бундхорол эм Сэтгүүл зүй Улаанбаатар
85 32 Эрдэнэ-Очир Мөнгөнцэцэг эм Уламжлалт анагаахын бага эмч Улаанбаатар
86 33 Мөнхбаяр Отгонжаргал эм Сэтгэл судлаач Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
87 34 Намжилдорж Энхцэцэг эм Нийгмийн ажилтан Барилгын ашиглалтын өмнөх захиргаа
88 35 Төмөрбаатар  Цэнд-Аюуш эр Нийгмийн ажилтан Завхан аймаг дахь ШГА
89 36 Данзанноров Отгонзаяа эм Нягтлан бодох бүртгэл Хорих 415 дугаар анги
90 37 Баянсан Лхагвасүрэн эр Бизнесийн эдийн засаг менежмент
91 38 Баасандорж Мөнхсүлд эр Нягтлан бодох бүртгэл Ховд аймаг дахь ШГА
92 39 Чимэд-Очир Баасансүрэн эм Бизнесийн удирдлага Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
93 40 Амарсанаа Оюунцэцэг эм Нягтлан бодох бүртгэл Хөвсгөл аймаг дахь ШГА
94 41 Оросоо Намуунцэцэг эм Бизнесийн удирдлага Хорих 461 дүгээр анги
95 42 Баярсайхан Нарангэрэл эм Нягтлан бодогч Хорих 417 дугаар анги
96 43 Хадбаатар Булган эм Менежмент Хорих 407 дугаар анги
97 44 Баатарчулуун Ганчимэг эм Нягтлан бодох бүртгэл Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
98 45 Амаржаргал Ууганцэцэг эм Эрх зүйч Улаанбаатар
99 46 Бахыт Дарханбек эр Эрх зүйч Баян-Өлгий аймаг дахь ШГА
100 47 Амантай Актилек эр Эрх зүйч
101 48 Гомбодорж Үнэнцэцэг эм Эрх зүйч Дархан-Уул аймаг дахь ШГА
102 49 Ганбат Бат-Эрдэнэ эр Менежмент, төрийн захиргаа Ховд аймаг дахь ШГА
103 50 Санжмятав Энхбат эр Математикийн багш
104 51 Эрэнбат Сарантуяа эм Философич Цагдан хорих 461 дүгээр анги
105 52 Загал Болор-Эрдэнэ эр Барилгын материалын үйлдвэрийн тоног төхөөрөмжийн ашиглалт Хорих 403 дугаар анги
106 53 Нямдорж Зул эм Хорих 433 дугаар анги
107 54 Лхагва Батбаяр эр уурхайн цахилгаанчин Мэргэжлийн сургалт үйлвэрлэлийн төв
108 55 Бямбаа Батнасан эр Машин механизмын засвар Хорих 403 дугаар анги
109 56 Энхтөр Сүхбаатар эр “Хэрэмт цамхаг” УТҮГ
110 57 Дашням Энхтуяа эм Улаанбаатар
111 58 Баярсайхан Лхагвасүрэн эм Улаанбаатар
112 59 Оюунсүрэн Мөнхболд эр Барилгын өргөн мэргэжил Улаанбаатар
113 60 Дашдэндэв Бямбасүрэн эр Эрх зүйч Улаанбаатар
114 61 Ганзориг Энхсайхан эр Улаанбаатар
115 62 Жаргалсайхан Ганчимэг эм Эрх зүйч Улаанбаатар
116 63 Цолмон Биндэръяа эм Мах махан бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэлийн технологийн ажилтан Улаанбаатар
117 64 Болдсүх Ганцоож эм Улаанбаатар
118 65 Гүндэгмаа Отгон эр Эрх зүйч Сэлэнгэ аймгийн Мандал сум дахь ШГА
119 66 Баярмаа Санчир эм Испани хэл, судлал Улаанбаатар
120 67 Батболд Цогцлон эр аялал жуулчлал Улаанбаатар
121 68 Батчулуун Батгэрэл эр компьютер Улаанбаатар
НИЙТ-121 /үүнээс эрэгтэй-49, эмэгтэй-72/
Холбоо барих утас: 266357
Scroll To Top